Hällaryd - vi vill veta vad ni tycker!

Nu är det dags för kundundersökning på Hällaryds Återvinningscentral

2025-04-17

Med start under vecka 17 kommer vi på VMAB att finnas på plats, tillsammans med ordinarie personal, för att prata med dig. Vi vill gärna höra dina åsikter och ta reda på om vi lever upp till dina förväntningar på Hällaryds Återvinningscentral.

Under undersökningen kommer vi att ställa frågor om bland annat öppettider, service och den information som finns tillgänglig på anläggningen. Vi kommer också att vara nyfikna på dina vanor och åsikter om avfallshantering i allmänhet. Syftet med undersökningen är att få en bättre förståelse för kundernas behov och nöjdhet, samt att identifiera områden där vi kan utveckla och förbättra vår verksamhet för att möta framtida krav.

Bild
Kundundersökning

Din åsikt är viktig för oss – och du får en gåva som tack!
Kom till Hällaryds Återvinningscentral och delta i vår enkät. Som tack för att du delar med dig av dina tankar och erfarenheter får du en av våra populära sorteringskassar – perfekt för att göra ditt avfallshantering ännu enklare och mer effektiv.

Tack för att du hjälper oss att utveckla och förbättra Hällaryds Återvinningscentral!

Ledig tjänst Kundcervicechef

Vi söker nu en Kundservicechef

Vi söker nu en Kundservicechef som vill bidra till att säkerställa en hög och framtidssäkrad serviceupplevelse för kunderna. Är du vår nya miljöhjälte och vill du kombinera ett engagerat ledarskap med ett meningsfullt samhällsuppdrag? Läs då mer om tjänsten här!

Anställd från VMAB står vid insamlingscontainrar för avfall, med skyltar för porslin, kakel, sanitet och tegel – en del av hanteringen av schaktmassor.

Nya sätt att sortera schaktmassor – två nya fraktioner på plats

Vi har nu infört en ny sortering av schaktmassor på våra återvinningscentraler. Istället för en enda fraktion delas materialet upp i två nya kategorier.

IT-tjänst prew

Vi söker en IT-projektledare med systemansvar

Vi söker nu en miljöhjälte med kompetens inom IT, systemförvaltning och projektledning. Vill du vara med på en spännande förändringsresa läs då mer om tjänsten här!

Se fler nyheter